Belge Sorgulama

Bursa Belge Sorgulama veya Belge Doğrulama işlemleriniz için Buradan Bilgi Edinebilirsiniz. 

Bursa Belgelendirme Hizmetlerinden almış olduğunuz akredite li sertifikalarınızın doğrulaması için Belge Sorgulama veya sertifika Sorgulama işlemleri için gerekli bilgileri bu sayfamızda sizlere sunulmuştur.

Sertifika Sorgulama

E- Devlet Kayıtlı Meb Onaylı Hijyen Belgesi Hijyen Sertifika Sorgulama için Tıklayınız..

Bursa Meb Onaylı Sertifika

Milli Eğitim BakanlığıYaygın Eğitim Sertifika Belgesi Sorgulama sayfası için Tıklayın..

E-devlet Hijyen Belgesi Sorgulama için E-Devlet üzerinden alınan sertifikalarınızın doğruluğunu ve güvenilirliğiniz sorgulamak için arama motoruna E-devlet yaygın yazarak çıkan linke tıkladığınız da oradan kimlik bilgilerinizi girerek MEB Onaylı Hijyen Belgenizi kontrol edebilirsiniz.

Bursa Meb Onaylı Hijyen Belgesi Bursa Hijyen Sertifikası için bize ulaşabilirsiniz. Bursa Milli Eğitim Onaylı Hijyen Sertifikası sorgulamasını aşağıda belirtilen şekilde  E-Devlet ekransızından E-Yaygın yazarak sorgulayabilirsiniz.

Sertifikalar E Devlette nasıl Sorgulanır ?

EDevlet sitesine giriş yapılır. TC kimlik numarası ve şifre ile hesaba girilir. Yaygın Eğitim Sertifika Belgesi Sorgulama sayfasına giriş yapılır. Bu sayfada sahip olduğunuz sertifikaları görüntüleyebilirsiniz.

Bursa Belge Sorgulama

 

E-Devlet Sertifika Sorgulama Videosu

IAF, Kalite Sistemlerinin, ürünlerin, hizmetlerin, personelin, çevre yönetim sistemlerinin ve diğer uygunluk değerlendirme programlarının belgelendirilmesi için kurumları akredite ettiği programları yürüten ve yöneten kuruluşlar üyedir. IAF Sorulama için Tıklayınız .
IAS Akredite Belge Sorgulama (IAS | AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ) : http://www.iasonline.org
ias akredite Iso Belgelerinizin güncelliğini sorgulama için Link  : https://www.iafcertsearch.org  
Dakks Kalite Sistemlerinin, ürünlerin, hizmetlerin, personelin, çevre yönetim sistemlerinin ve diğer uygunluk değerlendirme programlarının belgelendirilmesi için kurumları akredite ettiği programları yürüten ve yöneten kuruluşlar üyedir. IAF Sorulama için Tıklayınız .
DAKKS Akredite Belge Sorgulama : http://www.dakks.de
Kent Üniversitesi Eğitim Sertifika Sorgulama  :  Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işleri Eğitim Sertifikası (40 Saat) Sorgulama İçin Tıklayınız .. 
Üniversitelerden alınan Eğitim Sertifikaları E Devlet üzerinden Yaygın Eğitim Sertifika Belgesi Sorgulama sayfasından Sorgulama Yapabilirsiniz! sayfaya ulaşabilmek için Tıklayınız..
Bursa Belge Sorulama – İso Belgesi Sorgulama
Bursa Belge Sorgulama

Bursa Belge Sorgulama Sertifika Sorgulama 

Karekodlu Belge Sorgulama : 

Karekod veya sertifika numarası ile doğrulama sonucunda elinizdeki sertifika ile web sitesinde görülen bilgileri karşılaştırınız.  Sertifika Sahibi firma unvanı, sertifika numarası, sertifika türü ve model bilgileri eşleşmelidir.

Eğitim Katılım Belgesi & Sertifika Sorgulama – Bursa Belge Sorgulama

Katıldığınız eğitimleri aşağıdaki formu doldurarak veya bizlere mail atarak  sorgulayabilirsiniz. Web Sitemiz üzerinde mevcut telefon numaraları ve mail adresleri kullanılarak belgenizin doğrulaması için iletişim kurabilirsiniz.

Lütfen karekod ile doğrulama yapabildiğiniz durumlarda e-posta ile doğrulama talebinde bulunmayınız.

Daha Detaylı Bilgi için yetkili Personellerimizle iletişime geçebilirsiniz. Mail ya da 0535 2777604 numaraları şirket hattımızdan bizimle hızlı iletişim kurabilirsiniz.

18 Ağustos 2022
Belge Sorgulama için yorumlar kapalı
2.099 kez görüntülendi
0535 277 76 04