İhracat Belgesi Danışmanlığı

İhracat Belgesi Danışmanlığı

İhracat Belgesi Danışmanlığı Hizmeti

İhracat Belgesi Danışmanlığı hizmetimiz ile başarımız deneyimlerimizle perçinlendi. Misyonlarını ve hayallerini paylaştığımız müşterilerimiz için hizmet mükemmelliği prensibiyle çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin ihracatında aslan payına sahip olan Suudi Arabistan Rusya ve Ukrayna Pazarlarına girişinizde gerekecek sertifikaları sizin için temin ediyoruz. Avrasya Birliği belgelendirmelerinizde ve dünyanın birçok bölgesine gerçekleştireceğiniz ihracatlar da uzmanlığımız ve deneyimizle yanınızdayız. Küresel ticaretin belgelendirme ve ilgili izinler boyutunda kazandığımız deneyimi hizmet alanımızı zenginleştirerek ülkemiz firmalarının başarısına sunuyoruz.

bursa ihracat belgesi danışmanlığı

 Rusya Belgeleri / EAC Sertifikası-İhracat Belgesi Danışmanlığı

 • Medikal İzinler
 • Ukrayna Belgeleri
 • Kazakistan Belgeleri
 • Belarusya Belgeleri
 • CE Belgesi
 • ISO Belgeleri
 • Suudi Arabistan Saso Belgesi
 • Azerbaycan Belgesi
 • Cezayir Kontrol Belgesi
 • G Mark
 • KC Mark

Rusya’ya ihraç edilecek mallar için gümrükleme işlemlerinde zorunlu olarak kullanılan 1 defaya mahsus veya 1 3 yıllık süreli bir şekilde verilen Gost R belgesi ülkemizdeki TSE Belgesi niteliğindedir.  Rusya standartlarına uygunluk belgesi ibraz edilmeyen malların ithaline Rusya federasyonu tarafından izin verilmemektedir. Rusya’ da ya da farklı ülkelerde kurulmuş test ve ölçüm merkezleri aracılığı ile GOSSTANDART merkezi tarafından düzenlenmekte olan Gost R Belgesi Rusya tarafından akredite edilmiş ve standart testlerine tabi tutulmuş ürünlerin kalite kapsamına girdiği anlamına gelmektedir.

Rusya’da faaliyette bulunan ihracat şirketlerinin hepsi bu belgeye sahip olmadan dış pazara ürün satamamaktadır. Rusya Federasyonu Avrupa ve Uluslararası standartlara sahip olan ürünler için CE Standardını bile kabul etmez Rusya Uygunluk Sertifikası olan Gost R Belgesini istemektedir. Temel olarak Gost R hemen hemen her tüketici ürünü için gerekli bir belgedir.bursa saso belgesi

Saber Sertifikası – Suudi Arabistan İhracat Belgesi

Suudi Arabistan’da 8 haneli armonize sistem GTİP kullanılmakta ve gümrük vergisi CIF bedel üzerinden ad varolem olarak hesaplanmaktadır. 1 haziran 2001 tarihine kadar Suudi Arabistan’da iki gümrük vergisi oranı bulunmaktaydı. %12 ve %20. Ancak Suudi Arabistan hükümeti mayıs 2001 de aldığı kararla %12 olarak aldığı gümrük vergisini %5 olarak düşürmüştür. Ancak aralık 2001 tarihinde %5’e düşürülen ürünlerin bir kısmı tekrar %12’ye yükseltilmiş bulunmaktadır.

– Ticari Fatura

– Menşe Şehadetnamesi

– Konşimento

– Yükleme Listesi

– Etiketler

– Ürünlerin Test Raporları

Sizinle de tanışmak ve küresel amaçlarınıza ulaşan yolda uzmanlığımızla yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız. Detaylı bilgi için uzman arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

28 Kasım 2018
İhracat Belgesi Danışmanlığı için yorumlar kapalı
4.426 kez görüntülendi
0535 277 76 04