Yönetim Sistemleri Belgelendirme

Yönetim Sistemleri Belgelendirme

Yönetim Sistemleri Belgelendirme Hizmeti  2008 yılında kurumuş olan firmamızın asıl işlerindendir. Alanında öncü ve güvenilir firmalar arasına girmeyi çok hızlı bir şekilde tamamlamıştır. Başta Bursa firmaları olmak üzere işletmelerin iso Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme ve Danışmanlık faaliyetlerini 10 yılı aşan tecrübesiyle sürdürmektedir. Gerek Türkak gerekse yabancı akredite belgelendirme çözümleri ile müşterilerine güvenli , hızlı ve uygun maliyetlerde hizmet vermeye devam etmektedir.

bursa yönetim sistemleri belgelendirme

Belgelendirme Yaptığımız Yönetim Sistemleri 

Bursa Belgelendirme Size Nasıl Yardımcı Olabilir ?

Her adımınızda yanınızdayız. Sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor ,en hızlı ve uygun ücretle hizmetinizi sağlıyoruz.

Tetkik ve belgelendirme süreçlerinde sizleri yargılayan değil , yol gösteren ,firmanıza katma değer sağlayan bir anlayışla çalışıyoruz.

ISO NEDİR?

1947 yılında kurulan ve yaptığı standardizasyon çalışmaları sonucu sanayiye, ticarete ve tüketicilere katkılar sağlayan ISO (International Organization for Standardization) Uluslararası Standard Organizasyonudur. ISO’nun misyonu, tüm dünyada standardizasyonu teşvik ederek entelektüel, bilimsel, teknolojik ve ticari faaliyetlerde işbirliğini geliştirirken, ürün ve hizmetlerin uluslararası dolaşımını sağlamaktır.

Kaynak : http://www.iso.org/

Kalite Nedir?

Kalite, bir ürün veya hizmetin belirlenen veya olabilecek ihtiyaçları karşılama kabiliyetine dayanan özelliklerin toplamı, yapısal özellikler takımının şartları yerine getirme derecesidir.

Entegre Yönetim Sistemi Nedir? 

Entegre Yönetim Sistemi kurumların birden fazla olan yönetim sistemlerini bir araya getirerek veya yönetim sistemlerini birbirleri ile uyumlu hale getirerek yani entegre ederek oluşturulan sistemler bütünüdür. Sistem kurulurken ortak koşullar biraraya getirilir detaylar ise genel koşullara eklenti olarak ilave edilir.

Yönetim Sistemleri Belgelendirme (Entegre)

Entegre Yönetim Sistemleri, İso 9001 Kalite Yönetim Sistemi, İso 14001 Çevre Yönetim Sistemi , İso 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, iso 10002 Müşteri Memnuniyeti yönetim sistemi, İso 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, İso 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, İso 31001 Risk Yönetim Sistemi gibi sistemlerin biraraya getirilerek koşul, gereklilik veya standartların ortak olarak karşılanmasına yönelik el kitabı, prosedür veya talimatlar oluşturmak yoluyla planlandığı, yönetildiği, etkinliğinin sürekli olarak iyileştirildiği sistemler bütünüdür.

Bursa iso Belgesi Yenileme Bursa ias akredite kalite belgesi Bursa Dakks akredite kalite belgesi Bursa Kalite Belgelendirme hizmeti için , 18 yıllık tecrübemizle hızlı , uygun fiyat hizmetlerimiz için işletmelerimizin yanındayız..

Detaylı bilgilendirme için Bursa Belgelendirme uzmanlarımızla 0535 2777604  numaralı telefondan hızlıca iletişim kurabilirsiniz.

0535 277 76 04