Hakkımızda

Bursa Kalite Belgelendirme hizmetleri,  bağımsızlık  ve gizlilik   politikalarına  bağlı kalarak  ulusal ve uluslararası alanda Sistem belgelendirme, Ürün Belgelendirme, CE  Markalama , İhracat belgesi  , saber sertifikası hazırlama ,Mesleki Yeterlilik Belgesi , Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık konularında faaliyet göstermektedir.

1000’in üzerindeki şirkete Belgelendirme ve Danışmanlık hizmetiyle müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

bursa belgelendirme

Bursa Kalite belgelendirme Uluslararası belgelendirme alanında da birden fazla çözüm ortaklarıyla. Tarafsız,yetkin,denetçi ve teknik uzman kadrosuyla yurt içinde ve yurt dışında denetim ve belgelendirme hizmetleri  veren tarafsız bir kuruluştur.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük projeleri hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Genç  ve  dinamik yapısıyla sektörde fark yaratan firmayız. Belgelendirme alanında  2008 yılından beridir verdiği  kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini  ön planda tutmuştur. Sektörde yerini sağlamlaştırırken  her geçen gün gelişerek  büyümekteyiz.

Türkak Onaylı veya Yabancı Akredite Belgelendirme Hizmetlerimizle iso ve ce  işaretleme konularında , Kaliteli , güvenli ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Sunduğumuz her hizmet ve yaklaşımda, memnuniyet temelli hareket etmeyi ve çözüm odaklı süreç geliştirmeyi Taahhüt ediyoruz.

Bursa Belgelendirme nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

Sizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şey ile değiştirilemez! Bursa Kalite Belgelendirme

Bursa Kalite Belgelendirme, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, bize göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.

Bizce bir iş kaliteli yapılıyorsa, istenirse ekonomik de yapılır.

Kaliteyi her şeyin üstünde tutan şirketler için ekonomik olmak da büyük önem taşır. Müşterilerimizin İş verimliliğini arttırarak hem düşük maliyetli, hem de kaliteli üretim yapmak ve üretimlerini zamanında teslim etmek şirketimizin vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

Biten her belgelendirme süreci, bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır.

Saygılarımızla

Bursa Belgelendirme Hizmetleri

0535 277 76 04