Yıkanabilir Bez Maske Ce Belgesi Nasıl Alınır ?

Yıkanabilir Bez Maske Ce Belgesi Nasıl Alınır ?

Yıkanabilir Bez Maske Ce Belgesi Nasıl Alınır ?

Bursa Belgelendirme Hizmetleri olarak Yıkanabilir bez maske Ce Belgesi ürünlerinde ce belgelendirme konusunda firmalarımıza danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri sunuyoruz. Ürettiğiniz maske yıkabilir maske veya tek kullanımlık medikal maske olabilir. bunların piyasaya arzı ve satışı işin mutlaka belirli kriterleri karşılaması gerekmektedir. Özellikle tek kullanımlık olan medikal maskelerde Tip ve steril veya non stersil olması da üretici için modelleri açısından önem arz etmedir.

Yıkanabilir Bez Maske de TSE Standartı

Yıkanabilir Bez maskelerde Türk Standartları Enstütüsü Dünyada standart berlileyen üçüncü kurum olmuştur. Web sitesinden Bu standartı indirip inceleyebilirsiniz. Özellikle beş yıkamaya kadar dayanıklılık kumaşın içerik analizi , boyar madde varlığı gibi kritik durumlar söz konusu olduğu gözlemlenmektedir.

Yıkanabilir Bez Maske Ce Belgesi

Yıkanabilir Bez Maske Ce Belgesi , alabilmek için bir takım testlerin maskenize uygulanmış olması ve bu testlerin sonuçlarının insan sağlığına yeni bir risk oluşturmadığının kanıtlanması en önemli husulardan birisidir. Kişisel Koruyudu Donanımlar olarak kullanılan Maskeler kkd Yönetmeliğine tabi olarak belgelendirilir.

Kişisel Koruyucu Donadım (kkd) Direktifi

Bir veya birden fazla sağlık , güvenlik tehlikesine karşı korunmak için  giyilmek veya taşınmak amacıyla tasarlanmış herhangi bir , alet veya malzemeye Kişisel Koruyucu Donanım olarak tanımlanır. 2016/425 (EU) Regülation önceki 89/686/EEC direktifinin yerini almıştır.  Kişisel Koruyucu Donanımlar CE İşareti taşımak zorundadır. Kurumumuz Kişisel Koruyucu Donanım malzemelerinin analizleri için ISO 17025 standardı ve ürün belgelendirme içinde ISO 17065 standardından akredite durumdadır.

Yıkanabilir Bez Maske ce Belgesi Neden Önemlidir?

CE işareti / Ce Begesi ürünün çevreye, insana ve doğaya karşı minimum güvenlik şartlarında olduğunun göstergesidir. Bu belge sayesinde ürün ticari olarak Avrupa’da bir kimlik kazanır. Yayınlanan bu talimatlarda ürünün tanımı, olması gerekli minimum güvenlik şartları, taşıdığı mevcut riskler ile değerlendirmeye uygunluk prosedürleri yer alır. CE belgesi herhangi bir hizmet ya da ürünün, Avrupa birliği standartlarına ve mevzuatına uygun olduğunu belirtir.

Bursa Belgelendirme Hizmetleri olarak 2008 yılından beri ülke genelinde ve yurttdışında da olmak üzere yüzlerce iş ortağımızın belgelendirme hizmetini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. En büyük kazancımız , müşterilerimizin kazandığını görmek oldu.Hızlı , kaliteli hizmet ve uygun fiyat konusunda çizgimizi hiç bozmadan müşteri memnuniyetimizi sürdürmekte kararlıyız.

Yıkanabilir maske veya tek kullanımlık Tıbbi maske konusunda ce belgelendirme / ce işareti işlerinizde sizlere destek olmamız için uzman arkadaşlarımıza iletşime geçmeniz yeterlidir. Ya da hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için GSM : 05352777604 numaradan bizi arayabilirsiniz.

www.bursabelgelendirme.com

21 Haziran 2020
Yıkanabilir Bez Maske Ce Belgesi Nasıl Alınır ? için yorumlar kapalı
4.916 kez görüntülendi
0535 277 76 04