Kurumsal Eğitim Ve Danışmanlık Hizmeti

Kurumsal Eğitim Ve Danışmanlık Hizmeti

Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık Hizmetimizi 2008  yılından beridir sürdürdüğümüz Belgelendirme hizmetlerimize ek olarak 2015 yılında kurduğumuz ALİ ÖZER Eğitim ve Danışmanlık şirketimizle sürdürüyoruz. Kurumsal Eğitim firmalara markalaşma ve kurumsallaşma yolunda ihtiyaçları doğrultusunda büyük faydalar sağlamaktadır.

Gelişimi bir yolculuk olarak tanımlıyoruz. Eğitim programlarımızda  sürdürülebilirliği ön planda tutuyoruz. Kurumlara en uygun içerik tasarımını, sürekli değişen iş dünyası dinamiklerine uyumlandırmayı çok önemsiyoruz.

bursa kurumsal eğitim

Özel ve Resmi Kurumlara, kurumsal bazda eğitimler sunmaktayız. Eğitimlerimiz tamamen kurumun ve katılımcıların ihtiyaçlarına göre düzenlenir ve sonuç odaklıdır.

Kurumsal Eğitimin Önemi

Maalesef ki çoğu işletmemiz, çalışan eğitimine önem vermez, bu bir gerçektir. Özellikle üç çalışandan birinin, eğitime önem veren firmalar için şuan çalıştıkları firmayı bırakabileceğini söylemektedirler. Şirketlerin geleceği için bunun değişmesi zorunludur. Kurumsal eğitime pozitif bakmayan  işletmeler, kurum kültürü oluşturmakta ve maliyet kalemlerini azaltmakta her zaman zorluk yaşayacaklardır.

Günümüzde şirketler, İnsan Kaynakları analizlerinden, bir çalışan hakkında birçok bilgiye erişebilir ve kurumsal öğrenme girişimlerini yönlendirebilir. Her çalışan, kurumsal eğitim programında sunulan her konuya açık olmayabilir. Ancak öğrenme şekillerinin ne olduğu tespit edilerek, çalışanların zaten ne bildiğini, ne öğretilmesi gerektiğini ve çalışanın maksimum anlama için nasıl bir eğitim sürecinde olması gerektiğini belirleyebilirsiniz .

Eğitim Başlıklarımız :

Online Satın Alma Eğitimi

Online Finansçı Olmayan Yöneticiler için Finans Yönetimi Eğitimi

Satinalma Yönetimi ve Tedarikçi Risk Analizi Eğitimi

Maliyet Muhasebesi Eğitimi

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi

Depo ve Stok Yönetimi Eğitimi

Tedarikçiler Ve Satın almacılar İçin Sözleşme Yönetimi Eğitimi

Iso 9001 : 20 15 İç Tetkikçi Eğitimi içerik için tıklayınız.

ıso 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi  Temel Eğitimi

Iso 22000 Gıda Yönetim Sistemi Belgesi Temel Eğitimi

Ce Belgesi Teknik Dosya Hazırlama Eğitimi. İçerik için tıklayınız.

 

Mevzuatlara uygun olarak hazırlanan ve işletmelrin zorunlu alması gereken eğitimleri de firmalarımıza sunmaktayız.

İş Sağlığı ve Güvenliğine Yönelik Verdiğimiz Kurumsal Eğitim Hizmetlerimiz

Temel Yangın Güvenliği Eğitimi

Hijyen Eğitimi

İlk Yardım Eğitimi

Yönetim Sistemleri Eğitimi ve İç Tekikçi Eğitimlerimizi de inceleyebilirsiniz. Ayrıca Eğitimlerimiz talep edildiği taktirde Uzaktan eğitim olarak yapılabilmektedir.

Kurumsallaşma ve ihracata yönelik eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

0535 277 76 04