Hizmetlerimiz

Bursa Belgelendirme Hizmetlerimiz

Bursa Belgelendirme Hizmetleri 2008 yılında kurulmuştur. Alanında öncü ve güvenilir firmalar arasına girmeyi çok hızlı bir şekilde başarmıştır. Başta Bursa firmaları olmak üzere işletmelerin iso kalite yönetim sistemi belgelendirme ve danışmanlık ile ürün belgelendirme faaliyetlerini 10 yılı aşan tecrübesiyle hizmetlerimiz sürmektedir.

Bursa Belgelendirme gerek Türkak gerekse yabancı akredite belgelendirme çözümleri ile müşterilerine güvenli , hızlı ve uygun maliyetlerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bursa Belgelendirme Hizmetlerimiz

Danışmanlığını Yaptığımız Yönetim Sistemleri

Eğitim Faaliyet Hizmetlerimiz

2015 yılından itibaren ALİ ÖZER Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerini kurduk. işletmelerimizin kurumsallaşma yönünde ihtiyacı olan eğitimleri düzenliyoruz. Özellikle ihracatçı olmak isteyen ihracata yönelik çalımalar yapan firmalarımıza yönelik eğitimlerimizden olumlu dönüşler almak bizleri son derece mutlu etmektedir. Bunun yanı sıra iş sağlığı ve güvenliği alanında 10 yılı aşan tecrübemizle şirketlerin ihtiyacı olan yüksekte çalışma eğitimi , hijyen eğitimi , yangın eğitim ve tatbikatı ,yüksekte güvenli çalışma vb. eğitimlerini de sertifikalı eğitimler düzenleyerek kurumlara ve bireysel olarak vermekteyiz.

Belgelendirme Faaliyetlerimiz

Periyodik Kontrol ve Ölçüm Hizmetlerimiz

Bursa Periyodik Kontrol ve ölçüm olarak 2015 yılından itibaren hizmet vermeye devam ediyoruz. Başlıca hizmet verdiğimiz alanlar ;

Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav ve Eğitim Hizmetlerimiz

Özellikle metal ve inşaat sektöründe Mesleki Yeterlilik sınav ve belgelendirme hizmeti sunmaktayız. Detaylı bilgi ve Kapsam hizmetimiz için lütfen tıklayınız.

İhracat Belgesi Hizmetimiz

İşletmelerimizin ihtiyacı olan ihracat belgesi hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde 2012 yılından itibaren sağlıyoruz.

 

0535 277 76 04