Kurumsal

Bizi Tanıyın

Bursa Belgelendirme Hizmetleri

Tarihsel Gelişimimiz

Bursa Belgelendirme; 2008’ de ISO Kalite Belgelendirme Danışmanlığı , İş Güvenliği  Yönetim Sistemleri ve Ce Belgelendirme hizmeti vermek için Bursa’ da kuruldu ve faaliyete başladı.

Şirketimizin merkezi Bursa’da olup Türkiye’nin diğer illerinde de çeşitli sektörlerdeki müşterilerine, yönetim sistemleri konusunda, belgelendirme hizmeti sunmaktadır.

Kalite sektöründe 10 yıl süre ile  görev yapmış olan kurucusu yönetiminde, uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte sertifika hizmetleri vermektedir.

Biz de, sürekli öğrenen, gelişirken büyüyen kuruluşların gelişimine katkı sağlamayı, kalitelerini yükseltip hedeflerine ulaşırken, başarılarına ortak olmayı amaç edindik.

Bursa Kalite belgelendirme Uluslararası belgelendirme alanında da birden fazla çözüm ortaklarıyla. Tarafsız, yetkin, denetçi ve teknik uzman kadrosuyla yurt içinde ve yurt dışında denetim ve belgelendirme hizmetleri  veren tarafsız bir kuruluştur.

Genç  ve  dinamik yapısıyla sektörde fark yaratan firmayız. Belgelendirme alanında  2008 yılından beridir verdiği  kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini  ön planda tutmuştur. Sektörde yerini sağlamlaştırırken  her geçen gün gelişerek  büyümektedir.

Misyonumuz

Kalite bir yaşam biçimidir…

Ülkemiz şirketlerinin eğitimine ve kurumsallaşmasına katkıda bulunarak onları geleceğe en iyi şekilde hazırlama misyonuyla şirketimizi kurduk. Kendileri de eğitimci olan kurucumuz, eğitim ve danışmanlığı ticari bir faaliyet olarak değil, bir yaşam tarzı olarak benimsemektedir.

Firmamız, Türk Ticari faaliyetlerinin genel amaç ve ilkelerinden taviz vermemesinin yanı sıra, birlikte çalıştığı kurumlarla işbirliğinin ötesinde “kader birliği” yapması, yenilikçiliği temel değer olarak benimsemesi ve yatırım yaptığı her alanda en iyi olmak için mücadele vermesi sayesinde, kurumsal hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Bursa Belgelendirme olarak biz;

Belgelendirme piyasalarında müşteri odaklı,  müşteri merkezli, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla çalışıyoruz. Çalışanlarımıza değer veriyor ve ekip çalışmasının kuvvetine inanıyoruz. Yasalar, kurumsal yönetim ilkeleri ve etik değerlere bağlı, objektif ve tarafsız çalışmayı ilke ediniyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Faaliyet alanımız ile örtüşen ve çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlayan projeleri sosyal sorumluluk anlayışımızın önemli birer unsuru olarak görüyoruz.

Müşteri Odaklılık

Şirket olarak, Şirketlerin Kurumsal gelişiminde kalite bilincine  önem veriyor, her sektörden firmaya uygun sertifikalandırma çözümleri en sade şekli ile hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

 

Türkak Onaylı veya Yabancı Akredite Belgelendirme Hizmetlerimizle iso ve ce  işaretleme konularında , Kaliteli , güvenli ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Sunduğumuz her hizmet ve yaklaşımda, memnuniyet temelli hareket etmeyi ve çözüm odaklı süreç geliştirmeyi TAAHHÜT EDİYORUZ.

Saygılarımızla

Bursa iso Kalite Belgesi

Bursa Belgelendirme Hizmetleri

0535 277 76 04