Bursa Ce Belgesi Hizmeti Veren Yetkili Kurum

Bursa Ce Belgesi Hizmeti veren Akredite Kurum | Bursa Belgelendirme Hizmetleri

Bursa Belgelendirme Hizmetleri Olarak 2008 yılında kurulduğundan itibaren çok çeşitli sektörlerde sayısız ürüne Ce Belgesi hizmeti verdi. Bursa ce belgesi , hizmeti ile alanında öncü firma olmayı başardık. Genellikle Makine sektöründe ihtiyaç duyulan Ce belgesi aslına 21 yönetmelik ile belirlenmiş ürünler için verilen bir ürün işaretlemesidir. Ce belgesi ile ilgili olarak daha fazla bilgi için web sitemizde bulunan ilgili blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Bursa Ce Belgesi LVD Test Hizmetimiz

Alçak Gerilim Direktifi (LVD) Testi , 2014/35 / AB Düşük Voltaj Direktifi, elektrikli ekipman satışını düzenleyen ülke yasalarını uyumlu hale getiren AB mevzuatı diyebiliriz. Üreticilere Avrupa pazarı için tek bir yasal çerçeve sunmaktadır.

bursa ce belgesi

CE Belgesi Nedir ?

Ce Belgesi, Avrupa uygunluk ve ürünlerin serbest dolaşım belgesidir. CE Belgesi veya CE işaretlemesi ürünün Akreditayonlu test raporlarından sonra yayınlanan bir sertifikadır da diyebiliriz. Bu işaret, ürünün kaliteli olduğunu ifade eden bir belge olarak görülmemelidir.

Hangi Ürünler için Ce Belgesi Alınır ?

21 yönetmelikle sabit kılınmış ürünlerin piyasaya satışı ve ihracatı olan tüm ürünler için Ce işareti alınması zorunludur.

CE Belgelendirme de Başlıca Ürün hizmet kapsamımız:

  • Ev ve Benzeri Yerlerde Kullanılan Elektrikli Cihazlar
  • Bilgi Teknolojileri
  • Tüketici Elektroniği
  • Aydınlatma ürünleri
  • Makine ve Makine Grupları
  • Oyuncaklar
  • Yapı Malzemeleri

CE Teknik Dosya Hazırlama Hizmeti

Bursa Belgelendirme Hizmeti olarak firmalarımızın ürettiği ürünler için Ce Teknik Dosya hazırlama hizmetini sunmaktayız. Teknik dosya da bulunması zorunlu tüm döküman ve evraklar konusunda üreticilerimize destek vermekteyiz. Kısaca Teknik Dosya ürünün CE Belgesi almasını sağlamış olan her türlü dokümanlardır. Teknik Dosya her daim hazır bulundurulmalı ve en az 10 yıl süre ile saklanmalıdır.

Ce Belgesi Test Analiz Hizmeti

Gerek elektrik testleri ,gerekse mekanik testler akredite kurum bünyemizde yapılarak firmalarımıza raporlanıp , ce belgelendirme işlemlerinde kullanmaktadır. Standartlar kapsamında ilgili test, muayene ve raporlamalar yapılır. Bu nedenle üretici, ürüne dair sorumluluğun kendisinde bulunduğunu unutmamalı ve ürünle ilgili tüm bilgilerin bulunduğu Teknik Dosya´yı eksiksiz ve hatasız bir şekilde hazırlamalı ve üretildiği tarihten itibaren on yıl süreyle saklamalıdır.

 

 

CE işareti için en hızlı ve en uygun fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz. Telefon  :+90 0535 277 7604

 

29 Mart 2021
Bursa Ce Belgesi Hizmeti Veren Yetkili Kurum için yorumlar kapalı
5.565 kez görüntülendi
0535 277 76 04