Saso belgesi veren firmalar

Saso belgesi veren firmalar

Saso Belgesi Nedir? Saso Belgesi Nereden Alınır?

certificate of conformity yani Türkçe olarak Saso sertifikası (suudi arabistana ihracat yapan firmaların alması gereken seerifika) nedir? Saso belgesi Nereden alınır? Saso Belgesini veren firmalar hangileridir? bu soruların cevabını bu yazımızda sizlere vermeye çalıştık. Öncelikle Saso belgesi nedir onu anlatalım.

Suudi Arabistan’da 8 haneli armonize sistem GTİP kullanılmakta ve gümrük vergisi CIF bedel üzerinden ad varolem olarak hesaplanmaktadır.

1 haziran 2001 tarihine kadar Suudi Arabistan’da iki gümrük vergisi oranı bulunmaktaydı. %12 ve %20. Ancak Suudi Arabistan devleti 2001 yılı mayıs ayında aldığı kararla % 12 olarak aldığı gümrük vergisini %5 e düşürdü. Ancak yine aynı yılın sonunda  %5’e düşürülen ürünlerin bir kısmı tekrar %12’ye yükseltti.

Suudi Arabistan ile yapılacak ihracatlarınızda kullanılan bilgi ve belgeleri aşağıda yazdık. Suudi Arabistan çok seçici bir ülke olduğundan dolayı yapacağınız ihracatlarda Saso Belgesi / certificate of conformity şarttır. Rakiplerinizden bir adım önde olmak ihracata ve pazar payınızı genişletmek firmanızın büyüme yolundaki zamanını kısaltmak istiyorsanız; elinizde bulunan bilgi ve belgelere Saso Belgesini de eklemeniz sizin için iyi olacaktır.

– Ticari Fatura

– Ürünlerin Test Raporları

– Menşe Şehadetnamesi

– Konşimento

– Etiketler

– Yükleme Listesi

iletişim için GSM: +90 535 277 7604

Saso belgesi / Certificate of conformity nasıl alınır?

Bursa da 2008 yılından beridir Sistem ve ürün belgelendirme konusunda hizmet veren Bursa Belgelendirme Hizmetleri olarak sizlere Saso Belgesi konusunda da hizmet vermekteyiz. Bursa da en uygun fiyata en hızlı çözmümle müşterilerimizn önce güvenini kazanarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

saso belgesi nasıl alınır , Türkiyede veya yurt dışında hizmet veren yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından saso sertifikasına başvuru yapılarak , gerekli dokumalnarın sağlanması durumunda sizlere bu sertifika sunulmaktadır. Bursa Belgelendirme Hizmetleri olarak başta Bursa ilimiz olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde Saso belgesi / Saso sertifikası ingilizce adıyla certificate of conformity verdik vermeye de devam etmekteyiz. Bizlerle e-maille veya telefon ile iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere çok hızlı bir şekilde  yardımcı oluyoruz.

certificate of conformity ne demek?

Saso Sertifikasının / Saso Belgesinin ingilizcesi certificate of conformity dir. Yani sizden talep edilen sertifika Saso sertifikası dır.

Saso Belgesi Veren Kurumlar

Türkiye de ve Dünya da Yetkilendirilmiş kurumlar Saso belgesi hizmeti vermektedir. Bursa İlin de de Bursa Belgelendirme Hizmetleri olarak birçok faaliyetimizin yanında Saso Sertifikası hizmetini de hızlı ve güvenilir şekilde müşterilerimize sağlamaktayız.

Şunu iyi biliyoruz ki ,  Kalite müşteri tekrar gelirse vardır , ürün ve şikayetler gelirse değil.

Detaylı Bilgi ve hizmetlerimiz için lütfen uzman arkadaşlarımızla iletişime geçiniz.

www.bursabelgelendirme.com

 

 

16 Eylül 2019
Saso belgesi veren firmalar için yorumlar kapalı
3.882 kez görüntülendi
0535 277 76 04